РАСКЛАД
ФАКУЛЬТАТЫЎНЫХ ЗАНЯТКАЎ
НА II ПАЎГОДДЗЕ 2023/2024 НАВУЧАЛЬНАГА ГОДА
Дні тыдня |
Назва факультатыўнага занятка |
Клас |
Час правядзення
|
Настаўнік |
Месца правядзення |
Панядзелак |
Учимся говорить правильно |
1 “А” |
13.00-13.45 |
Якуценка Н.У. |
І паверх каб. 1 “А” класа |
Матэматычная вясёлка |
3 “Б” |
14.05.-14.50 |
Якуць І.Л. |
І паверх каб. 3 “Б” класа |
|
Рашэнне тэкставых задач |
5 “Б” |
14.05.14.50 |
Гладкая Г.І. |
ІІ паверх каб. 5 “Б” класа |
|
Падарожжа з матэматыкай |
6 “А” |
15.05-15.50 |
Гладкая Г.І. |
І паверх каб. 6 “А” кл |
|
От значения к написанию |
8 |
15.05-15.50 |
Жандармава Л.П. |
ІІ паверх, каб. матэматыкі |
|
Складаны сказ без складанасці |
9 “Б” |
15.05-15.50 |
Пятроўская Ж.В. |
ІІ паверх каб. англ.мовы |
|
Практыкум па арфаграфіі і пунктуацыі беларускай мовы |
11 |
15.05-15.50 |
Целяховіч Л.У |
ІІ паверх каб. хіміі |
|
Аўторак |
Матэматычная вясёлка |
1“Б” |
13.00-13.45 |
Аляхновіч В.С. |
І паверх каб. 1“Б” класа |
Матэматычная вясёлка |
2 “А” |
13.05-13.50 |
Валчкевіч Т.Г. |
І паверх каб. 2 “А” класа |
|
Матэматычная вясёлка |
2“Б” |
13.05-13.50 |
Матусевіч В.А. |
І паверх каб.2 “Б” класа |
|
Вытокі роднай мовы |
3 “А” |
14.05-14.50 |
Філіповіч К.Г. |
І паверх каб. 3 “А” класа |
|
Алгарытмізацыя і праграмаванне |
7 |
15.05-15.50 |
Лукашэвіч І.Г. |
ІІ паверх каб. інфарматыкі |
|
Алгебра вучыць разважаць |
9 “А” |
14.05-14.50 |
Зямлянік Т.В. |
ІІ паверх каб.англ.мова |
|
Секреты синтаксиса и пунктуации |
9 “А” |
15.05-15.50 |
Жандармава Л.П. |
ІІ паверх каб. англ.мовы |
|
Серада
|
Матэматычная вясёлка |
1 “А” |
13.00-13.45 |
Якуценка Н.У. |
І паверх каб. 1 “А” класа |
Рытміка і танец |
2 “А” |
13.05-13.50 |
Валчкевіч Т.Г. |
І паверх актавы зал |
|
Культура моўных зносін |
8 |
13.05-13.50 |
Нямчонак Р.І. |
ІІ паверх каб. матэматыкі |
|
Путешествие в мир сказки |
3 “А” |
14.05.-14.50 |
Філіповіч К.Г. |
І паверх каб. 3 “А” класа |
|
Размова аб культуры здаровага харчавання |
5 “Б” |
14.05-14.50 |
Галісаева К.С. |
ІІ паверх каб. 5 “Б” класа |
|
Алгебра вучыць разважаць |
7 “Б” |
14.05-14.50 |
Гладкая Г.І. |
ІІ паверх каб.фізікі |
|
Алгебра вучыць разважаць |
8 |
15.05-15.50 |
Зямлянік Т.В. |
ІІ паверх каб.матэматыкі |
|
Секреты синтаксиса и пунктуации |
9 “Б” |
15.05-15.50 |
Жандармава Л.П. |
II паверх каб. геаграфіі |
|
Чацвер
|
Учимся говорить правильно |
1 “Б” |
13.30-14.15 |
Аляхновіч В.С. |
І паверх каб.1 “Б” класа |
Вытокі роднай мовы |
2 “Б” |
13.35-14.20 |
Матусевіч В.А. |
І паверх каб. 2“Б” класа |
|
Матэматычная вясёлка |
4 |
14.35-15.20 |
Шыбко А.М. |
І паверх каб. 4 класа |
|
Гісторыя Беларусі ў імёнах і падзеях |
9 “А” |
15.30-16.15 |
Жукоўская Л.В. |
ІІ паверх каб. англ.мовы |
|
Гэты няпросты просты сказ |
8 |
15.30-16.15 |
Пятроўская Ж.В. |
ІІ паверх каб. матэматыкі |
|
Пятніца |
Мая Айчына |
5 “А” |
14.05-14.50 |
Хмялеўскі В.В. |
ІI паверх каб. руск.мовы |
Погружаемся в интересный мир образования и правописания слов |
6 “А” |
14.05-14.50 |
Сянюк М.В. |
І паверх каб. 6 “А” класа |
|
Вытокі роднай мовы |
3 “Б” |
14.05-14.50 |
Якуць І.Л. |
І паверх каб. 3 “Б” класа |
|
Слова ў тэксце |
7 “А” |
14.05-14.50 |
Целяховіч Л.У. |
ІІ паверх каб. 7 “А” класа |
|
Складаны сказ без складанасці |
9 “А” |
14.05-14.50 |
Пятроўская Ж.В. |
ІІ паверх каб. англ.мовы |
|
Практыкум па арфаграфіі і пунктуацыі беларускай мовы |
10 |
15.05-15.50 |
Целяховіч Л.У |
ІІ паверх каб. бел.мовы |
|
Алгарытмізацыя і праграмаванне |
6 |
15.05-15.50 |
Лукашэвіч І.Г. |
ІІ паверх каб. інфарматыкі |
|
Біялогія: абагульняючае паўтарэнне |
11 |
15.05-15.50 |
Надтока Н.М. |
ІІ паверх каб. біялогіі |
|
Прафесія маёй мары |
9 “Б” |
14.05-14.50 |
Гаўрыленка Т.Д. |
II паверх каб. геаграфіі |
|
Субота |
Гісторыя Беларусі ў імёнах і падзеях |
9 “Б” |
9.00-9.45 |
Жукоўская Л.В. |
II паверх каб. геаграфіі |
Алгебра вучыць разважаць |
10 |
9.00-9.45 |
Зямлянік Т.В |
ІІ паверх каб.бел.мова |
|
Алгебра вучыць разважаць |
9 “Б” |
9.55-10.40 |
Зямлянік Т.В |
ІІ паверх каб.бел.мова |